Create Better Experience

27.02.2020

10:00 - 14:00

Dołącz do nas

Wrocław

Poznaj razem z nami tajniki kompleksowej obsługi klienta

Days
Hours
Minutes
Seconds

REJESTRACJA ZAKOŃCZONA

PARTNERZY WYDARZENIA

Create Better Experience to bezpłatne wydarzenie, podczas którego dowiesz się, jak zadbać o obsługę klienta oraz jego doświadczenia związane z Twoją firmą.


Zgodnie z badaniami aż 54% osób, które mają pozytywne wrażenia związane z daną firmą skorzystają z jej usług po raz kolejny, a aż 67% poleci firmę lub jej produkty innym.

jak zadbać o pozytywne doświadczenia klienta


jak inni wykorzystują możliwości platformy Zendesk

Podczas wydarzenia dowiesz się :

jak zadbać o sprawny przepływ informacji między pracownikami obsługi klienta

Agenda

Rejestracja

9:30 - 10:00

Powitanie

10:00 - 10:15

Czego nie chcą klienci podczas współpracy z Twoją firmą i jak im tego nie dać.

Aleksandra Zadwórna | Specjalista ds. Sprzedaży | Fly On The Cloud

Czym zmęczeni są nasi klienci, co ich drażni, co zniechęca do kontaktu z firmą? Podczas prezentacji opowiemy więcej na temat bolączek naszych klientów oraz pokażemy, w jaki sposób uniknąć trudnych sytuacji.

System ticketowy dla firm - wielokanałowa obsługa klienta

Arkadiusz Szafraniec | Cloud Support Specialist | Fly On The Cloud

Dobrze dobrany system ticketowy może znacznie poprawić jakość pracy naszych agentów obsługi klienta. Od Arkadiusza dowiesz się, na co warto zwrócić uwagę wybierając system do obsługi zgłoszeń klientów.

Zendesk, a RODO - jak to wygląda w praktyce?

Specjalista od prawnych aspektów technologii chmurowych powie między innymi, gdzie umiejscowione są serwery firmy Zendesk, jak długo po rozwiązaniu umowy firma przechowuje nasze dane oraz w jaki sposób zawrzeć umowę DPA.

Przerwa kawowa

11:35 - 11:50

Top 5 CX trends for 2020 [ENG]

Reprezentantka firmy Zendesk w swojej anglojęzycznej prezentacji przedstawi trendy, która są obecnie widoczne w customer service. Powie też na co warto zwrócić szczególną uwagę w organizacji procesów związanych z obsługą klienta.

Jak Ten Square Games dba o zadowolenie swoich klientów?

Zadowolenie klienta powinno być priorytetem każdej firmy. Podczas tej prezentacji dowiesz się, jak o customer experience dba jedna z największych w Polsce firm tworzących gry mobilne.

Panel dyskusyjny
Trendy i kierunki rozwoju obsługi klienta

12:35 - 13:30

Ty oraz inni eksperci będziecie mogli wymienić się spostrzeżeniami dotyczącymi wyboru narzędzia do obsługi klienta

Networking

13:30 - 14:30

REJESTRACJA ZAKOŃCZONA

Poznaj razem z nami tajniki

kompleksowej obsługi klienta

Days
Hours
Minutes
Seconds

Czwartek, 27.02.2020

10:00 - 14:30

Wrocław, Ibis Styles
plac Konstytucji 3 Maja 3

PATRONI MEDIALNI

Masz pytania?
Skontaktuj się z nami!

lub mailowo na adres
martyna.pas@flyonthecloud.com

Alexa Seefeldt jest kierownikiem ds. sprzedaży firmy Zendesk w regionie Europy Środkowej. Jej doświadczenie jako SaaS Professional obejmuje wiele różnych ról i stanowisk w całej branży CX oraz CRM. Przed rozpoczęciem pracy w firmie Zendesk współpracowała z innymi wiodącymi producentami oprogramowań do zarządzania zespołem EMEA Account Executive dla rynku SMB, a także pomagała w rozwoju i poszerzaniu sieci partnerów na obszarze EMEA.Jako Amerykanka z międzynarodowym doświadczeniem, wnosi wiele perspektyw do dyskusji o trendach CX i wpływie technologii na współczesnego konsumenta.

Alexa Seefeldt
Channel Sales Manager, Central

Grzegorz Gierczyk, pełni obowiązki Head of Support and Social Media w Ten Square Games SA, jednego z największych w Polsce producentów i wydawców gier mobilnych.

Zajmuje się budową strategi obsługi klientów oraz zarządzaniem zespołem obsługującym graczy z całego świata. Posiada 15 lat doświadczenia w sprzedaży i pracy z klientami, w różnych branżach w tym 6 lat współpracy z platformą Zendesk.

Grzegorz Gierczyk,
Head of Support and Social Media

Damian jest współzałożycielem Follow oraz wieloletnim ekspertem w dziedzinie ochrony danych osobowych.Damian zdobywał doświadczenie w kancelariach prawniczych oraz jako prawnik in-house w przedsiębiorstwach z branży projektowej, e-commerce, contact center oraz IT.


Z sukcesem doradzał wykonawcom przy międzynarodowych projektach infrastrukturalnych na etapie pozyskiwania zamówień publicznych jak i w trakcie realizacji inwestycji.Uczestniczył w projektowaniu programów lojalnościowych dla wiodących sieci handlowych w Polsce, a obecnie nadzoruje ich obsługę.


Od wielu lat pełni funkcję Inspektora Ochrony Danych (wcześniej Administratora Bezpieczeństwa Informacji) w największych podmiotach na rynku call center oraz u przedsiębiorców z branży marketingowej.


Odpowiadał za złożone wdrożenia systemu ochrony danych w przedsiębiorstwach. Projektował i wdrażał procedury związane z ochroną danych osobowych i bezpieczeństwem informacji, szczególnie w zakresie outsourcingu usług. Projektuje i prowadzi szkolenia.

Damian Fedeczko

Legal Business Partner